MAGAZYNOWANIE

Firma KM LOGISTYKA posiada przestronny własny magazyn zlokalizowany w Sochaczewie, który oferujemy wszystkim Klientom i podwykonawcom szukającym miejsca do tymczasowego przechowywania towaru.
Proponujemy nie tylko magazynowanie towarów, ale także możliwość ich załadunku, rozładunku, a także bezpośredniego przeładunku. Magazyn został wyposażony w rampę wyładowczą, zapewniającą szybki i sprawny przeładunek nawet dużej ilości towaru. Usługi spedycyjne, transportowe krajowe i zagraniczne to nasza specjalność, a także pasja! Spedycja, transport, logistyka, tempo, profesjonalizm, cel, zadowolenie Klienta to hasła, które z energią zamieniamy w czyn!
Do dyspozycji oddajemy powierzchnię magazynową o powierzchni 700 m/kw, która może służyć do przechowywania wszelkiego rodzaju towarów. Powierzone nam towary są całkowicie bezpieczne. Magazyn objęty jest profesjonalnym dozorem prowadzonym przez pracowników renomowanej firmy specjalizującej się w ochronie mienia oraz systemem kamer przemysłowych CCTV.

Składowany towar w magazynie ubezpieczony jest na kwotę 1.500.000, 00 zł.

Podczas gdy ładunki są bezpiecznie przechowywane w naszym magazynie, Klienci mogą wybrać termin dostawy do kontrahenta.
Towary dystrybuujemy przy użyciu samochodów o różnej ładowności i dostarczamy je bezpośrednio do Klientów w całej Polsce.