klienci i branże

Dzięki doświadczeniu, które rozwijamy nieustannie od ponad 10 lat, oraz innowacyjnym rozwiązaniom operacyjnym i technologicznym, świadczymy usługi precyzyjnie dopasowane do wymagań i preferencji Partnerów Biznesowych.
Oferujemy rozwiązania nie tylko dla dużych firm, ale również przedsiębiorstw średnich i małych. Rozbudowane systemy zarządzania transportem oraz relacjami z Klientem pozwalają nam dostosować daną usługę do indywidualnych wymagań.

Specjalizujemy się w obsłudze takich sektorów jak:
•    automotive
•    transport maszyn rolniczych
•    e-commerce i retail
•    surowce, komponenty i materiały budowlane
•    FMCG

Realizując usługi transportowo-logistyczne, dostarczamy naszym Klientom Biznesowym:

•    kompleksowe wsparcie wyspecjalizowanych pracowników KM LOGISTYKA, którzyzapewniają efektywną komunikację w każdym obszarze świadczonych przez nas usług,
•    wyjątkową, płaską strukturę organizacyjną, która pozwala na szybkie podejmowanie decyzji i elastyczną reakcję na zmieniające warunki w branży. 
•    nowoczesne systemy IT, umożliwiające monitoring trasy pojazdów (autonomiczny monitoring ciągników siodłowych oraz naczep), wskazanie przewidywanego czasu dostawy oraz elastyczne zarządzanie w procedurze Just in Time 
•    przewozy nowymi ciągnikami spełniającymi normy EURO 6,
•    wykorzystanie naczep typu MEGA, pozwalających na efektywne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej,
•    obsługę regularnych tras w kierunkach:Francja, Niemcy, Belgia,  Holandia oraz Polska
•    ubezpieczenie transportowanych ładunków,
•    usługi logistyczno-magazynowe 
•    usługi spedycyjne

Automotive
W branży automotive stabilny łańcuch dostaw jest nieodzowny, dlatego realizujemy nasze transporty wraz z domeną “Just in time“,  tak żeby Państwa linia produkcyjna była ciągle w ruchu. Za pomocą naszych samochodów specjalnych jesteśmy w stanie przejąć Państwa ładunek na terenie całej Europy w ciągu paru godzin i dostarczyć go do wybranego przez Państwa zakładu lub dostawcy. Przewozimy części samochodowe, silniki, opony, elementy konstrukcyjne pojazdów.

Transport maszyn rolniczych

Wraz z nami przetransportujecie Państwoprofesjonalnie i niezawodnie wszelkiego rodzaju pojazdy i maszyny rolnicze do miejsca docelowego wybranego przez Państwa. Dzięki naszej szerokiej i zróżnicowanej flocie jesteśmy w stanie znaleźć możliwość przewozu każdego pojazdu. Zabezpieczenie ładunku, jaki i jego szybka dostawa zgodnie z terminem to priorytety naszej wyszkolonej kadry, która przeprowadzi Państwa transport z najwyższą dokładnością i dbałością. Jesteśmy Państwa partnerem w bezpiecznym i fachowym przewozie pojazdów.

E-commerce i retail

Nasza oferta skierowana jest zarówno do światowych liderów rynku e-commerce, sieci detalicznych jak również mniejszych firm, oczekujących wydajnych i sprawdzonych rozwiązań transportowo-logistycznych. KM LOGISTYKA specjalizuje się w transporcie do/z Francji, a także Niemiec, Holandii, Belgii. 
Surowce, komponenty, materiały budowlane i drewniane
Każdego dnia na terenie Europy przewozimy ładunki, których zawartość stanowią produkty, przeznaczone dla budownictwa oraz rolnictwa. Wykonujemy transport narzędzi oraz materiałów budowlanych, takich jak cegła, dachówka, fugi, kleje, elementy drewniane.

FMCG

Dynamika branży FMCG, wynikająca ze zmieniających się preferencji konsumentów; kreowanie nowych potrzeb; sezonowość; presja na optymalizację cen, wymóg wysokiej dostępność towarów - powodują, że procesy te stały się częścią naszej kultury organizacyjnej i tym samym oferty, jaką zbudowaliśmy specjalnie dla firm reprezentujących branżę produktów szybko zbywalnych.
 

Błąd | KM Logistyka

Komunikat o błędzie

  • Warning: Error while sending QUERY packet. PID=39403 w DatabaseStatementBase->execute() (linia 2227 z /kmlogistyka/includes/database/database.inc).
  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /kmlogistyka/includes/common.inc:2786) w drupal_send_headers() (linia 1486 z /kmlogistyka/includes/bootstrap.inc).
  • PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 2006 MySQL server has gone away: SELECT 1 AS expression FROM {variable} variable WHERE ( (name = :db_condition_placeholder_0) ); Array ( [:db_condition_placeholder_0] => cron_last ) w variable_set() (linia 1245 z /kmlogistyka/includes/bootstrap.inc).

Błąd

Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.

Uncaught exception thrown in shutdown function.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 2006 MySQL server has gone away: DELETE FROM {semaphore} WHERE (value = :db_condition_placeholder_0) ; Array ( [:db_condition_placeholder_0] => 1889318804614cf75788b152.41150287 ) in lock_release_all() (line 269 of /kmlogistyka/includes/lock.inc).